Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Kiss Lipstick, Whitehill MTM331-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
In Stock
Metalmorphose Kiss Lipstick Keyring
Bring the boldness and confidence that comes with red lipstick to your keys with this metal keyring by Metalmorphose!
Quote on gift box: Smile louder, laugh bolder: Red lips, the happy secret
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006061402)
| SKU | 5404006061402 |
| Model # | MTM331-01 |
| Barcode # | 5404006061402 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997