Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Beer MTM-KBE
$15.99
RRP $26.95
SAVE 41%
In Stock
Metalmorphose Keychain Beer
Hight quality keyring with beer bottle and cap.
Message on box reads: Beer is the universal language of good times
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006060412)
| SKU | 5404006060412 |
| Model # | MTM KBE |
| Barcode # | 5404006060412 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.035m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997