Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - High Heel, Whitehill MTM977-02
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
In Stock
Metalmorphose High Heel Keyring
A girl's best friend is her shoe collection! So take one along with you on your daily adventures with this hot pink keyring from Metalmorphose.
Quote on gift box: Therapy makes you feel good inside, shopping inside and out!
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006033300)
| SKU | 5404006033300 |
| Model # | MTM977-02 |
| Barcode # | 5404006033300 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997