Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Flamingo, Whitehill MTM144-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
In Stock
Metalmorphose Flamingo Keyring
Metalmorphose's flamboyant pink flamingo keychain makes a fab gift or little treat for yourself.
Quote on gift box: Be flamazing
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006055135)
| SKU | 5404006055135 |
| Model # | MTM144-01 |
| Barcode # | 5404006055135 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997