Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Donut, Whitehill MTM324-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 1 left
Metalmorphose Donut Keyring
The perfect keyring for donut and coffee aficionados, so perfect you'll want to take a bite!
Quote on gift box: Donuts are like hugs with sprinkles
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006060382)
| SKU | 5404006060382 |
| Model # | MTM324-01 |
| Barcode # | 5404006060382 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997