Comsol Cable 1.2m USC-A to USB-C GRS Certified
Connect a USB-C device to a USB-A charger to charge or computer or transfer data.
Features
- 1.2m sync and charge cable
- Made from 100% GRS certified recycled materials (recycled thermoplastic elastomer and recycled polyethylene).
Lifetime Manufacturer Warranty
#Comsol #travel #gift #accessories #mobile #cable #adaptor
(9332902025739)
| SKU | 9332902025739 |
| Model # | CMGR12BK |
| Barcode # | 9332902025739 |
| Brand | Comsol |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997