Comsol Cable 1.2m 3-in-1 USB-A to Lightning, USB-C, Micro USB Black AUCPMBK
Comsol Cable 1.2m 3-in-1 USB-A to Lightning, USB-C, Micro USB
A 3-in-1 USB cable with Lightning and USB-C adapters ensures you always have the right cable on hand. Connect your iPhone/iPad/iPod, Android or Windows smartphone, tablet or other USB device to a USB charger or computer.
Features
- Charge and sync data from your devices
- USB-A connector on one end, and a 3-in-1 design on the other with Lightning, micro USB and USB-C adaptors
- Supports 2.1 A fast charge when recharging your devices
- Nylon cable outer will help to prevent it from tangling
- Designed to withstand bending for added durability
Lifetime Manufacturer Warranty
#Comsol #travel #gift #accessories #mobile #cable #adaptor
(9332902019332)
| SKU | 9332902019332 |
| Model # | AUCPMBK |
| Barcode # | 9332902019332 |
| Brand | Comsol |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997