Comsol Cable 1.5m 100W USB-C
Charge & Sync Cable for your iPhone 16 / 15, Android, iPad Pro, tablet or laptop.
Features
- 100W of power supports rapid charging for even the most power hungry laptops
- CHARGE a laptop, MacBook, Chromebook, iPad Pro, tablet or phone with a USB-C charger
- SUPER SOFT silicone with protective fabric cover for greater flexibility and strength
- DATA TRANSFER speeds up to 480Mbps for fast syncing of files or photos
- UNIVERSAL CHARGING support for any device with USB-C charging
Ideal For
- Laptop, MacBook, Chromebook, Tablet, Phone
Compatible With
- Apple, Lenovo, Microsoft Surface, Dell, MSI, HP, Asus, Gigabyte, Samsung & more
5 Years Manufacturer Warranty
#Comsol #travel #gift #accessories #mobile #cable #adaptor
(9332902026750)
| SKU | 9332902026750 |
| Model # | CC5A15WH |
| Barcode # | 9332902026750 |
| Brand | Comsol |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997