Whitehill Silver Steak Knives 4-Piece Stainless Steel Pistol, Whitehill WP2005
$33.99
RRP $80.99
SAVE 58%
SOLD OUT
Whitehill Silver Stainless Steel Pistol Steak Knives
Sleek in design, these elegant steak knives from Whitehill are sure to enhance your next dinner party.
Specifications
- Material: 10/18 Stainless Steel
- Dimensions: 23.5cm L
- Presentation: Branded giftbox (14cm W x 25cm L x 3.5cm H)
- Product Care: Dishwasher Safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9315698043125)
| SKU | 9315698043125 |
| Model # | WP2005 |
| Barcode # | 9315698043125 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997