Whitehill Silver Carving Set 2-Piece Stainless Steel Pistol, Whitehill WP2004
$33.99
RRP $80.99
SAVE 58%
Only 3 left
Whitehill Silver Stainless Steel Pistol Carving Set
Simple in design, this elegant carving set from Whitehill is lightweight with ergonomic pistol grip handle. The knife has a serrated 21cm blade.
Specifications
- Material: 10/18 Stainless Steel
- Dimensions: Fork 29cm L, Knife 33.5cm L
- Presentation: Branded giftbox
- Product Care: Dishwasher Safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9315698043118)
| SKU | 9315698043118 |
| Model # | WP2004 |
| Barcode # | 9315698043118 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.340m |
| Assembled Height | 0.030m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997