Whitehill Silver Cheese Set 2-Piece Stainless Steel Pistol, Whitehill WP2003
$21.99
RRP $44.99
SAVE 51%
Only 3 left
Whitehill Silver Stainless Steel Pistol Cheese Set
Simple in design, this elegant cheese set from Whitehill is lightweight with ergonomic pistol grip handle.
Specifications
- Material: 10/18 Stainless Steel
- Dimensions: Cheese 21cm L, Pate 18cm L
- Presentation: Branded giftbox (9cm W x 24cm L x 2.5cm H)
- Product Care: Dishwasher Safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9315698043101)
| SKU | 9315698043101 |
| Model # | WP2003 |
| Barcode # | 9315698043101 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.030m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997