Whitehill Silver Salad Servers 2-Piece Stainless Steel Pistol, Whitehill WP2000
$33.99
RRP $80.99
SAVE 58%
Only 3 left
Whitehill Silver Stainless Steel Pistol Salad Servers
Simple in design, this elegant salad server set from Whitehill is lightweight with ergonomic pistol grip handles.
Specifications
- Material: 10/18 Stainless Steel
- Dimensions: 28cm L
- Presentation: Branded giftbox (31cm L x 16.5cm W x 4cm H)
- Product Care: Dishwasher Safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9315698043071)
| SKU | 9315698043071 |
| Model # | WP2000 |
| Barcode # | 9315698043071 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.310m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.170m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997