Davis & Waddell Cheese Tasting Set Paddle with Knife Natural, isAlbi DTA0486
$14.95
RRP $19.99
SAVE 25%
In Stock
Davis & Waddell Cheese Tasting Set Paddle with Knife
Ideal for serving cheese. Constructed from acacia and stainless steel, this cheese tasting set comes with paddle and knife for easy serving.
Specifications
- Dimensions: Paddle 11 x 20 x 1cm, Knife 12 x 2.5 x 1.7cm
- Material: Acacia wood board with stainless steel blade knife
- Hand wash only
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9345869210735)
| SKU | 9345869210735 |
| Model # | DTA0486 |
| Barcode # | 9345869210735 |
| Brand | Davis & Waddell |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997