Home Chapter Cheese & Wine Set 4-Piece, Artisanau HCGS63114
Cheese & Wine 4-Piece Book Box by Home Chapter
Turn your kitchen shelf into a book shelf with this quality collection. Packaged in sophisticated, gift-ready packaging, this 4-piece Cheese & Wine Set is the perfect way to bring a touch of luxury to any occasion.
Elevate your wine and cheese experience with this thoughtfully curated set. Whether you're hosting a wine tasting, creating a decadent charcuterie board, or gifting a loved one, this set adds both.
Specifications
- Set includes: Cheese Slicer, Hard Cheese Knife, Wine Stopper, Corkscrew
- Materials: Stainless Steel, Acacia Wood
- Tips & warnings: Handwash recommended
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(650450829647)
| SKU | 650450829647 |
| Model # | HCGS63114 |
| Barcode # | 650450829548 |
| Brand | Home Chapter |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997