This Week's Menu by Peter Pauper Press
What's cooking? Break out of takeout and plan meals ahead with this helpful notepad!
Features
- Plan your menus for the week on the left side.
- Write down the ingredients you need on the right side, it's a separate, perforated shopping list to take to the market.
- Keep track of it all with helpful checkboxes on both sides.
- Check things off and celebrate a meal well planned!
- 60 sheets to last the year and beyond.
- Thick paper supports pen or pencil.
Specifications
- 60 sheets
- Larger-sized note pad measures 15.3cm wide x 23cm high.
#gift stationery #keepsake #writing #personal journal #blank notebook
(9781441321350)
| SKU | 9781441321350 |
| Model # | 321350 |
| Barcode # | 9781441321350 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.153m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997