Peter Pauper Press Note Pad Can't Remember Sht Daily Checklist 319630
Can't Remember Sht Note Pad, Peter Pauper Press
Can't Remember Sht design adds humor to your schedule.
Features
- Organize your schedule with helpful categories, such as Today's Date, To Do, Appointments, Errands to Run, Follow-Up, and People to Contact.
- Versatile pad allows you to easily jot down tasks, errands, appointments, notes, and more.
- Each sheet tears off cleanly, allowing you to take your plans on the go!
- Feel satisfyingly productive as you check off each accomplished task!
- Thick, smooth-finish paper supports pen or pencil.
Specifications
- 60 sheets
- Pad measures 15.3 x 22.9cm
#Peter Pauper Press #School #Office #Pen
(9781441319630)
| SKU | 9781441319630 |
| Model # | 319630 |
| Barcode # | 9781441319630 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.229m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.153m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997