Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Tennis, Whitehill MTM317-01
Metalmorphose Tennis Keyring
Serve up style with the gold Tennis keyring from Metalmorphose. This sporty accessory not only secures your keys, but also adds a touch of athletic elegance to your daily routine. Ace your key game with a golden twist!
Quote on gift box: I may not have a killer serve, but I can give my oppenents killer looks
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006060177)
| SKU | 5404006060177 |
| Model # | MTM317-01 |
| Barcode # | 5404006060177 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997