Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Black Cat, Whitehill MTM339-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 2 left
Metalmorphose Black Cat Keyring
With it's glowing eyes, this cat is sure to stand out amongst your keys. The little silver fishbone adds a yummy touch!
Quote on gift box: In a world of colours, be a black cat
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006061341)
| SKU | 5404006061341 |
| Model # | MTM339-01 |
| Barcode # | 5404006061341 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997