Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Avocado with Heart-Shaped Pit, Whitehill MTM337-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 3 left
Metalmorphose Avocado with Heart-Shaped Pit Keyring
This Metalmorphose keyring, with it's heart-shaped pit, might look good enough to eat, but we wouldn't recommend it! The go-to gift for foodies.
Quote on gift box: From toasts to tacos, life is avo-tastic
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006061525)
| SKU | 5404006061525 |
| Model # | MTM337-01 |
| Barcode # | 5404006061525 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997