Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Black Skull & Playing Card, Whitehill MTM137-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 2 left
Metalmorphose Black Skull & Playing Card Keyring
An onyx-coloured skull with gold teeth and a matching playing card. A clever gift for the poker-playing aces in your life.
Quote on gift box: You should have seen the look on your skull
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006052394)
| SKU | 5404006052394 |
| Model # | MTM137-01 |
| Barcode # | 5404006052394 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997