Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Sunglasses, Whitehill MTM160-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 2 left
Metalmorphose Sunglasses Keyring
Sport the perfect fashion accessory with this sunglasses keyring by Metalmorphose.
Quote on gift box: My future is so bright, I have to wear sunglasses
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006055340)
| SKU | 5404006055340 |
| Model # | MTM160-01 |
| Barcode # | 5404006055340 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997