Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Shark, Whitehill MTM346-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 1 left
Metalmorphose Shark Keyring
Dive into adventure with this shark-shaped keyring from Metalmorphose! It's curiously hinged body allows for lifelike movement, a great accessory for shark enthusiasts.
Quote on gift box: Never look back, always keep on swimming
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006064267)
| SKU | 5404006064267 |
| Model # | MTM346-01 |
| Barcode # | 5404006064267 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997