Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Music Notes, Whitehill MTM992-01
Metalmorphose Music Notes Keyring
Musicians, singers, music fans, hang a little of your passion on your keys! This keyring picks up the iconic symbols of the music world: a treble clef and a beam note.
Quote on gift box: Beat-Hoven, Mus-Art, Beaty Boys.. Their soul-keys make me move my knees
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006023592)
| SKU | 5404006023592 |
| Model # | MTM992-01 |
| Barcode # | 5404006023592 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997