Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Love Angel, Whitehill MTM801-02
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
In Stock
Metalmorphose Love Angel Keyring
Sometimes we need a little guidance, let this detailed angel keyring from Metalmorphose help you along.
Quote on gift box: Angels from above, watch over those we love
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006027477)
| SKU | 5404006027477 |
| Model # | MTM801-02 |
| Barcode # | 5404006027477 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997