Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Home Sweet Home, Whitehill MTM345-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 1 left
Metalmorphose Home Sweet Home Keyring
There's no place like home. This detailed little keyring in the shape of a house with it's matching key makes the perfect housewarming gift.
Quote on gift box: Home is where your heart belongs
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006064205)
| SKU | 5404006064205 |
| Model # | MTM345-01 |
| Barcode # | 5404006064205 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997