Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Headphones, Whitehill MTM074-02
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 2 left
Metalmorphose Headphones Keyring
Music is a work of art that goes from ears to heart! A great gift for musicians or music lovers.
Quote on gift box: Music can change the world, because it can change people
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006035694)
| SKU | 5404006035694 |
| Model # | MTM074-02 |
| Barcode # | 5404006035694 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997