Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Cricket, Whitehill MTM282-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 2 left
Metalmorphose Cricket Keyring
Crick, crick, cricket; don't throw your wicket! What more could a cricket fan want? This is the perfect gift for all cricket enthusiasts out there.
Quote on gift box: Cricket is a gentleman's game played by fighters
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006046775)
| SKU | 5404006046775 |
| Model # | MTM282-01 |
| Barcode # | 5404006046775 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997