Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Cassette Tape, Whitehill MTM219-04
$22.99
RRP $29.95
SAVE 23%
Only 1 left
Metalmorphose Cassette Tape Keyring
Get nostalgic with this Metalmorphose keyring in the shape of a cassette tape.
Quote on gift box: All you need is a pencil
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006048120)
| SKU | 5404006048120 |
| Model # | MTM219-04 |
| Barcode # | 5404006048120 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997