Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Boxing, Whitehill MTM319-01
Metalmorphose Boxing Keyring
Pack a punch of style with the Boxing keyring from Metalmorphose. This edgy accessory adds knockout flair to your daily routine, letting you carry a touch of athletic attitude wherever you go.
Quote on gift box: My boxing skills are so good, I can knock myself out with a shadow punch
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006060238)
| SKU | 5404006060238 |
| Model # | MTM319-01 |
| Barcode # | 5404006060238 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997