Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Bicycle, Whitehill MTM069-01
Metalmorphose Bicycle Keyring
Fans of the Tour de France, cyclists or simple supporters, this 3D Metalmorphose keychain is made for you! A rider with a sleek chrome look that will follow you everywhere, reminding you of your wildest races.
Quote on gift box: I want to ride my bicycle, I want to ride my bike
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006033850)
| SKU | 5404006033850 |
| Model # | MTM069-01 |
| Barcode # | 5404006033850 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997