Landmark Concepts Drinking Fun Party Game - Slurred A to Z BG905
$11.95
RRP $12.99
SAVE 8%
Only 1 left
Landmark Concepts Drinking Fun Party Game - Slurred A to Z BG905
Pick a category, spin the wheel and have your answer ready otherwise it's bottoms up! Awesome drinking game that will put your brain to test under the influence of alcohol.
Includes
- Full Instructions
- Game Board
- Spinner
- 4 Shot Glasses
#Toy #Collect #Play #Party
(9320383449915)
| SKU | 9320383449915 |
| Model # | BG905 |
| Barcode # | 9320383449915 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997