Landmark Concepts Drinking Fun Party Game - Shot Spinner BD200
$9.99
RRP $14.99
SAVE 33%
In Stock
Shot Spinner Game
Shot Spinner is a fast moving and fun drinking game guaranteed to get the party going with a swing!
Simply pour a drink and spin the arrow. Discover who is nominated to down the drink in one!
#Toy #Collect #Play
(9320383520294)
| SKU | 9320383520294 |
| Model # | BD200 |
| Barcode # | 9320383520294 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.275m |
| Shipping Length | 0.245m |
| Assembled Length | 0.245m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997