Landmark Concepts Drinking Fun Party Game - Drinking Darts BG178
$12.95
RRP $34.99
SAVE 63%
Only 3 left
Landmark Concepts Drinking Fun Party Game - Drinking Darts BG178
The fun drinking game!
Includes -Full instructions -1 Dart plate -6 Darts -4 Cups
#Toy #Collect #Play #Party
(9320383599924)
| SKU | 9320383599924 |
| Model # | BG178 |
| Barcode # | 9320383599924 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.275m |
| Shipping Length | 0.245m |
| Assembled Length | 0.245m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997