Landmark Concepts Drinking Fun Party Game - Drinko BG181
$15.95
RRP $24.99
SAVE 36%
Only 2 left
Drinko Game
Drinko is a game of chance and somewhat skill. This fun drinking game can be played with up to 4 players. Includes 4 cups, 4 chips, 1 board.
How To Play
- Choose a colour shot glass and matching chip
- Take turns placing your chip in the top slot and trying to get it to land behind your opponents shot glass
- If it lands then they must take a shot.
#Toy #Collect #Play
(9320383599955)
| SKU | 9320383599955 |
| Model # | BG181 |
| Barcode # | 9320383599955 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.275m |
| Shipping Length | 0.245m |
| Assembled Length | 0.245m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997