Landmark Concepts Chess Game - 35cm x 35cm Drinking Game BS265
Traditional Chess Game with a twist
- and extra fun! Play chess as usual and drink the piece before taking it. The game consists of a lovely, shiny chessboard with small shot glasses with pictures of the different chess pieces on them. Fill the glasses with your drink of choice before you get started.
Specifications
- 1 x Glass chess board (35cm x 35cm)
- 32 x Shot glasses with pictures of chess pieces on each
#Toy #Collect #Play #Party
(9320383354059)
| SKU | 9320383354059 |
| Model # | BS265 |
| Barcode # | 9320383354059 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.395m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Assembled Length | 0.390m |
| Assembled Height | 0.369m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997