Davis & Waddell Fine Foods Etched Whisky Glasses with Coasters 290mL Set of 2 Clear, DTABV09
Davis & Waddell Fine Foods Etched Whisky Glasses with Coasters
Enhance your next at-home happy hour with these elegant Davis & Waddell Fine Food Etched Whisky Glasses with Coasters. Enrich your kitchen in style with Davis & Waddell, Australia's leading kitchenware brand for more than 20 years.
Features
- Two etched whisky glasses with two bamboo coasters
- Visual statement pieces, they complement both classic and contemporary interiors alike
Specifications
- Glass Size: 11x11x9cm (290mL)
- Coaster Size: 11x11x1.2cm
- Materials: Glass, Bamboo
- Made in China
#Whisky glasses #Davis & Waddell glassware #etched glasses
(9345869289229)
| SKU | 9345869289229 |
| Model # | DTABV09 |
| Barcode # | 9345869289229 |
| Brand | Davis & Waddell |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997