Anker Play Make Your Own Spa Kit Fabulous Facial 500309DOM
$20.99
RRP $24.49
SAVE 14%
Only 1 left
Anker Play Products Make Your Own Spa Kit Fabulous Facial
It's time to relax, with this 3-in-1 face, hands and feet spa kit for kids!
Adult supervision required.
Suitable for ages 8 and up.
#Health #Beauty #Wellness #Massage #Relax #Make-up #Cosmetics
(810062775491)
| SKU | 810062775491 |
| Model # | 500309DOM |
| Barcode # | 810062775491 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997