Anker Play Products Deluxe Art Kit Pro Sketcher
It's time to draw, draft, shape and refine with this deluxe art kit.
Suitable for ages 5 and up.
#Anker Play Products #School #Office #Pen
(810902037994)
| SKU | 810902037994 |
| Model # | 450089DOM |
| Barcode # | 810902037994 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997