Anker Play Products Deluxe Art Kit Paint Pour
SAFE, EASY, FUN, GREAT GIFT IDEA. This Paint Pour Art Kit is the perfect gift for kids! It's a safe way to express their creativity and get messy.
Includes
- 1 x Canvas board
- 1 x 30mL Silicone oil
- 4 x 40mL paints
- 1 x pair of disposable gloves
- 2 x wooden mixing sticks
Suitable for ages 5 and up.
#Anker Play Products #School #Office #Pen
(810028212374)
| SKU | 810028212374 |
| Model # | 45009099 |
| Barcode # | 810028212374 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997