Anker Play Products Deluxe Spa Kit Girl Power
Spoil your kid with this Deluxe Spa Kit, comes with an inflatable pedicure pool, nail polish and more!
Suitable for ages 6 and up.
#Health #Beauty #Wellness #Massage #Relax #Make-up #Cosmetics
(810902030292)
| SKU | 810902030292 |
| Model # | 500049/FB |
| Barcode # | 810902030292 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997