Amalfi Arlet Photo Frame 5x7 White & Grey Marble, AMFR30L
Amalfi Arlet Photo Frame
The Amarlfi Arlet Photo Frame makes a perfect gift for a special friend or loved one. This frame is crafted from marble in stunning white and grey hues with a charming curved silhouette. Place a photograph of your treasured memories in it and display on your desk, shelf, bedside table or mantelpiece.
Features
- Elegant frame design
- Complements modern decor
- Ideal for photos or artwork
- Great gift idea
Specifications
- Fits Photo Size: 5x7-in (13x18cm)
- Frame Size: 21x3x26cm
- Materials: Marble, Glass
- Made in India
#Amalfi frame #photo frame #home decor #picture frame
(9345869293028)
| SKU | 9345869293028 |
| Model # | AMFR30L |
| Barcode # | 9345869293028 |
| Brand | Amalfi |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.260m |
| Assembled Height | 0.030m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997