Photo Frame - Silver Satin 5X7 by Gibson Gifts, Wedding Gift 37116
$32.99
RRP $37.99
SAVE 13%
SOLD OUT
Photo Frame - Silver Satin 5X7 by Gibson Gifts, Wedding Gift 37116
Perfect frame to hold life's special moments. Great as a wedding gift.
- Frame Dimensions: 17cm (w) x 22cm (h)
- Photo Dimensions:12.5 cm (w) x 18cm (h)
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777371166)
| SKU | 9314777371166 |
| Model # | 37116 |
| Barcode # | 9314777371166 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.025m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997