Whitehill Studio Photo Frame 5x7 Ivory Enamel Finish, Whitehill WP1596
$42.99
RRP $69.99
SAVE 39%
Only 3 left
Whitehill Studio Ivory Enamel Finish Photo Frame
Whitehill Studio Photo Frame with ivory enamel border and double beaded trim. An elegant addition to any tabletop.
Features
- Presented in branded gift box
- Can be used as portrait or landscape
- Tabletop easel style
Specifications
- Fits 5x7-inch (13 x 18cm) photo
- Front: Glass
- Back: Navy flock
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9315698031474)
| SKU | 9315698031474 |
| Model # | WP1596 |
| Barcode # | 9315698031474 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997