Photo Frame Graduation 5x7 Black with Gold Graduation Cap Gibson Gifts 21095
$25.99
RRP $26.99
SAVE 4%
Only 1 left
Graduation Photo Frame from Gibson Gifts
Celebrate your achievements with this Graduation Photo Frame from Gibson Gifts.
Specifications
- Dimensions (L x W x H): 19 x 2 x 24cm
- Holds 5x7 (13 x 18cm) photo
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777210953)
| SKU | 9314777210953 |
| Model # | 21095 |
| Barcode # | 9314777210953 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997