Winsor & Newton Cotman Watercolour 8mL x 6 Tube Metallic
$47.99
RRP $79.99
SAVE 40%
SOLD OUT
Winsor & Newton Cotman Watercolour Metallic Collection 6 Tubes Set
Discover 6 tubes of Cotman metallic Watercolours made with quality, fine art pigments.
Specifications
- Set of 6 x 8mL paint tubes
- Colours include: Iridescent Blue, Yellow Gold, Bronze, Red Copper, Silver, Pewter
#Winsor & Newton #School #Office #Pen
(884955090947)
| SKU | 884955090947 |
| Model # | 0390703 |
| Barcode # | 884955090947 |
| Brand | Winsor & Newton |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000660000m3 |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997