The Russell Collection Money Bank 12cm Pewter Finish Pumpkin Coach, Whitehill HI-BPCP
$55.99
RRP $129.99
SAVE 57%
SOLD OUT
The Russell Collection Pumpkin Coach Money Bank
This cute little Pewter Pumpkin Coach Money Box is in the shape of a Cinderella Pumpkin Carriage. It has four moveable wheels and is embossed with Love Hearts, Flowers and a smiling Princess face.
Dimensions: W11 x H12 x D10cm
Features
- Stopper on the bottom so you can easily access your money
- Perfect gift for Baby Shower, Christening or as a Keepsake for any occasion.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9323075010240)
| SKU | 9323075010240 |
| Model # | HI BPCP |
| Barcode # | 9323075010240 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997