The Russell Collection Money Bank 10cm Pewter Finish ABC Cube, Whitehill HI-BAP
$29.99
RRP $53.99
SAVE 44%
Only 2 left
The Russell Collection ABC Cube Money Bank
As educational as it is practical, this ABC Money Box will be a keepsake your little one will want to hold onto.
Dimensions: W10 x H10 x D10cm
Features
- Stopper on the bottom so you can easily access your money
- Perfect gift for Baby Shower, Christening or as a Keepsake for any occasion.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9323075010424)
| SKU | 9323075010424 |
| Model # | HI BAP |
| Barcode # | 9323075010424 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997