The Russell Collection Money Bank 16cm Pewter Finish Rocking Horse, Whitehill HI-BRHP
$28.99
RRP $55.99
SAVE 48%
Only 2 left
The Russell Collection Rocking Horse Money Bank
This little Rocking Horse Money Box will be a keepsake your little one will want to hold onto.
Dimensions: 15 x 7 x 11cm
Features
- Stopper on the bottom so you can easily access your money
- Perfect gift for Baby Shower, Christening or as a Keepsake for any occasion.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9323075010486)
| SKU | 9323075010486 |
| Model # | HI BRHP |
| Barcode # | 9323075010486 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997