Stabilo Marathon Ballpoint Pen Medium Blue Box of 10, ACCO 0320310
$27.99
RRP $34.99
SAVE 20%
In Stock
STABILO MARATHON BALLPOINT PEN
The longest writing ballpoint pen in the market.
Features
- Writes up to 55km
- Comfortable grip-Zon
- Extra large ink resevoir allows writing for twice as long
- Comes in box of 10
Specifications
- Barrel: Plastic
- Line Width: 0.45mm
- Nib Type: Ballpoint
- Colour: Blue
(9556091128426)
| SKU | 9556091128426 |
| Model # | 0320310 |
| Barcode # | 9556091128426 |
| Brand | Stabilo |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997