Stabilo Liner 308 Ballpoint Pen Medium Black Retractable Box of 10, ACCO 0280720
$25.99
RRP $32.99
SAVE 21%
Only 2 left
STABILO 308 LINER RETRACTABLE BALLPOINT PEN
Retractable ballpoint pen with long-Lasting writing performance.
Features
- An ergonomic design to ensure a comfortable hold
- Special mechanism for smooth retraction of the tip
- Comes in box of 10
Specifications
- Barrel: Plastic
- Line Width: 0.45mm
- Nib Type: Ballpoint
- Colour: Black
(9556091111978)
| SKU | 9556091111978 |
| Model # | 0280720 |
| Barcode # | 9556091111978 |
| Brand | Stabilo |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997